pl

czytaj więcej

O nas

Opis Apartamentu

Do Państwa dyspozycji oddajemy apartament, który powstał na dachu budynku, 100- letniej fabryki włókienniczej, w samym sercu Bielska Białej. W dwukondygnacyjnym apartamencie, o powierzchni 136 m2, powstała strefa dzienna, wypoczynkowa oraz techniczna. Podczas pobytu mogą Państwo korzystać z salonu, klimatyzowanej sypialni, dwóch łazienek, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego, spiżarki, oraz garderoby. Dodatkowo apartament z każdej strony otoczony jest tarasami o łącznej powierzchni 90 metrów. Centralnym elementem wnętrza jest prywatny, podgrzewany, zamknięty basen z przeciwprądem, z którego dzięki przeszklonej ścianie pływający widzi panoramę miasta i gór. Basen jest ozonowany, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort, basen jest codziennie czyszczony, regularnie serwisowany i badany. W cenie wynajęcie apartamentu wliczone jest również zadaszone miejsce parkingowe, na zamkniętym parkingu . Dzięki lokalizacji w samym centrum Bielska-Białej, mogą Państwo korzystać z bogatej oferty pobliskich restauracji, kawiarni, a jednocześnie zaledwie kilka minut drogi dzieli Państwa od pasma gór i pobliskiego wyciągu narciarskiego. Młyńska 8 to miejsce, w którym można wypocząć i zregenerować siły. Duża przestrzeń, cisza, prywatny basen, do wyłącznej dyspozycji podczas pobytu, przeszklona sypialnia z widokiem na miasto, prywatny widokowy taras, to tylko nieliczne atuty tego miejsca. Zapraszamy.

Najważniejsze informację dotyczące rezerwacji:

1. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00-12.00

2. Odbiór kluczy do apartamentu możliwy jest w dniu zameldowania w godzinach 15.00-18.00, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

3. Odbiór kluczy odbywa się bezpośrednio w apartamencie.

4.  Maksymalna liczba gości dorosłych to 2 osoby. Cena regularna w tygodniu to 699 zł, w weekend 899 zł. W okresach swiąt, wakcji, długich weekendów cena może ulec zmianie. W momencie składania rezerwacji możliwe jest zarezerwowanie za dodatkową opłatą: łóżeczka turystycznego ( dopłata 30 zł), lub dodatkowej sypialni dla dzieci do lat 14 ( maksymalnie 2 dostawki dla dzieci, dopłata 100 zł/dobę za każde dziecko).

5. W momencie zameldowania pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł. Kaucja jest zwracana w momencie wymeldowania, po sprawdzeniu stanu technicznego apartamentu.

6. W cenę noclegu wliczone jest zadaszone miejsce postojowe, na zamkniętym. monitorowanym parkingu, ręczniki, jednorazowe kosmetyki, woda, kawa, mleko, herbata.

7. Basen ma wymiary 2,5m x 7m, głębokość na całej długości wynosi 1,4 m. Woda w basenie wynosi 28 stopni, basen jest ozonowany.

8. Apartament zlokalizowany jest w budynku mieszkalnym, dlatego obowiązuje całkowity zakaz organizowania imprez i przyjmowania gości.

 

W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem:

+48693626960 ( w godzinach od 9.00 - 20.00)

lub mailowo: mlynska8@eurocapital.pl 

 

Zapraszamy.